Tady jste7 Tipů pro Pěstování Super Kvalitních Palic

7 Tipů pro Pěstování Super Kvalitních Palic


od Nebula Haze

Už jste někdy kouřili trávu, která vás naprosto omráčila? Ten typ palice, který lidé vychvalují/a varují před nimi přátele?

Jo, ten  opravdu kvalitní materiál. 

Pravdou je, že můžete úspěšně pěstovat trávu s vemli nízkým úsilím, udělat spoustu chyb, a stále sklidit trávu, která splní svůj úkol.

Ale už vás někdy zajímalo jak lidé pěstují opravdu super-kvalitní palice? 

Pokud ano tak máte štěstí, protože dnes se vás chystám naučit 7 tajemství pro konzistentní produkci hvězdně kvalitních palic o kterých budou vaši přátelé mluvit ještě léta.

Super kvalitní palice vypadají, chutnají a voní skvěle - a jsou účinné!

 

1.)  Zvládněte základy pěstování

Prvně musíte ovládnout základy pěstování rostliny konopíUž pravděpodobně více, že k tomu abyste dosáhli nejlepších výsledků, musí vaše rostliny projít většinu svého životního cyklu bez zásadních problémů.

Hodně pochybení, které nezabijí vaši rostlinu (jako popálení živinami , nedostatek živin a tepelný stres) často poškodí celkový vzhled vašich palic, a především velké problémy, které nastanou po zahájení fáze kvetení

Takže proto abyste měli nejlepší sklizně současně s krásnými palicemi, které se třpytí na světle, potřebujete načerpat kompletní porozumnění základů pěstování. 

Dřívo to bývalo tak, že jste museli znát osobně zkušeného pěstitele k tomu abyste se naučili pěstovat. Dnes, kdokoliv s trochou vůle a internetovým spojením může najít vše co potřebuje během pár minut, takže žádné omluvy!

Existuje spousta knih a příruček aby vám s tím pomohla, nebo se zadarmo podívejte na základní příručky GrowWeedEasy.com (PestujteJednoduse.cz). S tímto byste měli začít...

Základy: Jak Pěstovat Konopí Uvnitř

Kdy Sklidit Vaše Palice Pro Nejlepší Potenci

Jak Sušut & Ošetřovat Vaše Palice Jako Profesionál

Trichome-covered Super Rhino buds

 

2.) Začněte se super kvalitní genetikou: 

Nikdy nebudete schopni mít opravdu super palice pokud začnete s průměrnými semeny nebo klony. 

Když jsem poprvé pěstovala, vypěstovala bych jakékoliv semena, která bych našla. Obvykle rostly dobře, ale moje sklizně nebyly nikdy tak dobré jako palice ve kterých jsem je našla. 

Začněte se skvělou genetikou pro získání skvělých výsledků!Plus některé z těchto rostlin měly šílený a nečekaný styl růstu, jako jedna rostlina, která vyrostla o metr během jednoho měsíce!

Pak jsem zkusila kupovat klony konopí z místní šlechtírny s podivnými jmény jako "Super Grand Daddy Purple" (Super Mocný Fialový Taťka) a "Grapefruit Bubblegum Kush" (Žvýkačkový Grepový Kush) 

Ale, moje výnosy a výsledky stále postrádaly mnoho z toho co jsem chtěla. Nemám nic proti klonům, ale mám pocit, že tyto rostliny nebyli těmi odrůdami, kterými měly být.

Neměla jsem žádného známého pěstitele v té době, a upřímně, semínka ze sáčků a místní klony byly jedinými zdroji, které jsem měla.

Dokud jsem neobjevila seed banky.

Od té doby jsem začla nakupovat semínka od důvěryhodných konopných seed bank a dostávale jsem svůj výběr poštou, od té doby jsem byla schopna vypěstovat super kvalitní palice.

Jen změna na kvalitnější semínka způsobila dramatický nárůst mých výnosů, ale hlavně kvalita mé úrody se vyhoupla daleko výš.

Pokud chcete vzít kvalitu na vyšší úroveň, nezačínejte jen tak s ledajakými klony nebo semeny. Najděte tu správnou, opravdu kvalitní genetiku a nebojte se za ni zaplatit! Peníze, které zaplatíte za kvalitu za to stojí, především pokud opravdu chcete vypěstovat Super Kvalitní palice.

Kde mlžu koupit tu skvělou genetiku?

Tlusté, ohromné nugety konopí - pokryté v trichomech a ultra potentní!
 

3.) Usměrněte Správně Vlhkost

Vlhkost mate spoustu nových pěstitelů a způsobuje hned několik nečekaných problémů. 

Udržování vyšší vlhkosti během vegetativní fáze redukuje úroveň solí uvnitř rostliny, zatímco podporuje zdravý a vydatný růst.

Během vegetativní fáze, pokud vlhkost spadne pod 40%, především až pod 25%, může způsobit několik vážných problémů jako nedostatek živin a světelný/tepelný stres!

Ale v těchto případech, přidání jednoduchého zvlhčovače do vzduchu udělá zázraky i když nic jiného neupravíte. 

Během fáze květu, vaše rostlina upřednostní menší vlhkost!

Sušší vzduch během kvetení předchází vzniku plísní a zvyšuje produkci trichomů na palicích! Pro nejlepší výsledky, držte vlhkost na 45-55% během kvetení. 

Ale já se nikdy neobávala ohledně vlhkosti a rostliny jsou v pořádku...

Pravdou je, že can můžete úspěšně pěstovat vaše konopí v různých vlhkostech i když růst není perfektní. To je důvod proč spousta pěstitelů, především nových, zapomíná na vlhkost úplně. 

Mohou utratit peníze za CO2 nebo větší světla, zatímco kontrola vlhkosti by udělala daleko větší rozdíl na jejich finální produkt.

Takže, pokud pěstujete konopí a chtěli byste udělat jeden jednoduchý, relativně levný krok a dramaticky upravit životadárnost vašich rostlin, kupte zvlhčovač/odvlhčovač a ujistěte se, že vždy máte odpovídající úroveň.

Naučte se jak zvádnout vlhkost jako Profík!

A je tady ještě jeden hlubší trik, který potřebujete znát k vlhkosti:  Takže už víte, že potřebujete udržovat vlhkost v rozsahu 45-55% pro fázi květu, ale je tu ještě jeden extra trik... Použijte odvlhčovač pro snížení vlhkosti tak nízko jak jen můžete na poslední 2-3 týdny kvetení (Dostala jsem vlhkost tak nízko na úroveň asi 20%). 

Toto extrémní sucho donutí palice, aby se obalily a tak chránily samy sebe s přidaným resinem (jinými slovy, třpytící se vnější vrstvou vytvořenou z THC trichomů). 

Blyštivé fialové trichomy na této palici konopí

Když jsem zkusila tento trik poprvé, byla jsem skutečně udivena výsledky ze "zmrzlého" vzhledu svých palic.

Bonus navíc: Připraví to vaše palice i na úspěšný, bezplísňový proces sušení, protože palice budou zbaveny jejich vlhkosti.

 

4.) Lepší Chuť, Lepší Vůně - Zvýšení Podílu Terpenů

Vůně a aroma konopných palic je produkována rostlinnou chemií známou jako "terpeny" (také "terpenoidy", což jsou třídy nebo kategorie terpenů).

Terpeny se podílejí na příchuti spousty domácích koření jako je skořice, rozmarýn, hřebíček, zázvor a pomáhají vytvořit vůni většiny květin.

Unikátní kombinace terpenů a terpenoidů, která je produkována květy konopí (palic) způsobuje zvětšiny její chuť a také vůni.

Existuje několik způsobů jak zvýšit obsah terpenů ve vašich palicích, takže produkujete konopí, které chutná a voní skvěle, a také existuje mnoho běžných chyb o kterých byste měli vědět a které dokážou úplně snehodnotit vůni a chuť vašich palic.

Naučte se jak zvýšit obsah terpenů pro skvělou vůni palic

Tyto palice thai ve sklenici jsou super kvalitní - Profesionálně-vypadající palice, chuť i skvělá vůně

5.) Udržujte Příjemnou Pokojovou Teplotu

Udržujte denní teploty okolo 21-27 stupňů Celsia během fáze květu, (pokud nepoužíváte CO2, které funguje nejlépe okolo 27-32 stup%nů Celsia).

Ovšem i když používáte CO2, většina pěstitelů doporučuje stejně snížit teploty na 21-27 stupňů během dvou posledních týdnů před sklizní.

Noční teploty by se měly držet okolo 20-24 stupňů Celsia pro většinu odrůd. Nižší teploty zvyšují riziko plísně palic, která se objevuje pod 16 stupňů Celsia.

Poznámka: Některé nafialovělé odrůdy se zabarví jen při vystavení nižším teplotám v noci během fáze květu.

Naučte Se Jak Kontrolovat Teplotu

Tato úžasná nugeta konopí má oranžové chloupky
 

6.)  Ujistěte Se, že Má Místnost Silné Proudění Vzduchu & Dobré Větrání

Toto je jen další podílející se faktor, který má co dočinění s kvalitou vzduchu (už jsme zmínili teplotu a vlhkost). 

Jak vidíte, chytrý pěstitel si uvědomuje, že výtečný a kvalitní vzduch je jedním z nejvíce odpovědných činěnců hvězdných super palic. 

Proud vzduchu a ventilace je zásadní pokud chcete vytvořit perfektní a kvalitní ovzduší.

Pro 1-3 rostliny, budete asi OK se zapnutým jedním nebo dvěma větráčky. Při větší pěstování a zahřívajících se světlech už budete potřebovat lepší odtahový systéme než jen to, ale i ten může být jednoduchý zapojit!

Naučte se jak zapojit profesionální odtahový systém (může to stát méně než se domníváte!)

Naučte se jak zapojit profesionální Odtahový Systém

 

7) Nadále se Vzdělávejte

Nikdy neakceptujte to, že už vše víte.

Pro pěstitele, znalosti a informace jsou nezaplatitelné. Být otevřený ke všemu vás udělá expertním pěstitelem mnohem rychleji než kdyby jste na vše museli přijít sami metodou pokus - omyl. 

Dnes naštěstí, kdokoli používající internet se může naučit všechno potřebné pro začátek pěstování super kvalitních palic.

Stránky jako GrowWeedEasy.com (PestujteJednoduse) to činí jednodušší pro každého kdo se chce naučit jak pěstovat.

Ale pěstitelé super palic se nadále vzdělávají o hortikultuře, správném prostředí, a o tom co dělá kytky konopí šťastné.

Nikdy nevíte, kdy zaslechnete Tip, který kompletně učiní váš život milionkrát jednodušší, nebo vám pomůže přenést vaši kvalitu na jinou úroveň.

A nezapomínejte se přihlásit na náš týdenní pěstitelskou emailovou roznášku (na práve straně stránky) pro získání Tipů a pěstitelských informací doručeného přímo do vaší emailové schránky každou neděli ráno!

 

Pro Shrnutí:

Začněte s dobrou genetikou a vytvořte perfektní pěstební podmínky pro produkci těch nejlepších palic!

Plný vypěstovaný box naplněný super palicovým obsahem konopí vypěstovaným s těmito 7 Tipy!

 

Počkat! A co k tomu Oxidu Uhličitému (CO2) - Stojí Za To?

Hodně lidí píše a ptá se zda přidání CO2 do jejich pěstební místnosti zvýší kvalitu vašich palic.

Takže dnes chci uvést věci na pravou míru. CO2 je něčím co můžete přidat do vzduchu (prostoru) vaší pěstební místnosti pro zvýšení množství, ne kvality.

CO2 - stojí to za to mít ho ve vaší pěstební místnosti?Adding CO2 je nejvíce prospěšné když používáte jasná, vysoce výkonná světla (jako například 1000W HPS výbojky), která vydávají více světla než dokážou vaše rosliny normálně využít.

Jak vidíte, přidání více světla zvýší vaše výnosy do určitého bodu, ale poté vaše rostliny přestanou reagovat na více světla. V tomto bodě, nehledě na to kolik světla jste přidali, vaše sklizeň zůstane stekná nebo se ještě zhorší.

Kvůli unikátnímu rostlinnému procesu přidání CO2 ke vzduchu umožní, aby vaše rostliny mohly využít více světla, což může zvýšit výnosy. 

Jinou výhodou je, že konopným rostlinám se bude dařit i při vyšších teplotách když je v okolí hodně CO2 ve vzduchu. 

Z mé zkušenosti, koupení CO2  není nejlevnějším způsobem jak zvýšit výnosy, pokud nemáte oslepující a monstrózní osvětlení. To je důvod proč pro většinu menších pěstitelů, přidání CO2 je ztrátou peněz, které by mohly být použity jiným způsobem. 

Moje doporučení: Upgradujte vaše světla na alespoň 1000W HPS a mějte opravdu dobrý odtahový systém, který odfouknce všechno teplo, předtím než začnete zvažovat přidání CO2.

 

Připraveni? Naučte se jak Zvládnou Úroveň CO2 ve Vaší Pěstební Místnosti

 


 

O Autorovi: Nebula Haze

Konopí téměř zachránilo můj život, a jsem určena k tomu abych ukázala, jak jednoduché pěstování může být.

To je důvod proč jsem se rozhodla přinášet volné informace do světa na GrowWeedEasy.com /PestujteJednoduse.cz/.

Pokud jste ještě nezačali pěstovat konopí, dnešek je tím dnem!

Zjistěte Základy o Pěstování: http://www.pestujtejednoduse.cz/zaklady

Jak Dlouho Trvá Vypěstovat Konopí? Zjistěte tady: http://www.pestujtejednoduse.cz/jak-dlouho-trva-pestovani-travy

Pokud se dostanete do problémů při pěstování konopí, nemusíte na vše přicházet sami... Použijte naši příruční pomůcku pro okamžitou diagnózu vaší rostliny: http://pestujtejednoduse.cz/konopi-priznaky-obrazky

 


 

Chcete "ukrást" tento článek?

Tady na PestujteJednoduse.cz (GrowWeedEasy.com), jsme oddaní tomu dostat tyto informace k tolika rukám jak jen to je možné. Jste vítaní pro publikování celého článku, dokud jej nebudete měnit, odstraňovat nebo jinak měnit jeho části bez svolení.

Prosím, neváhejte Kontaktovat PestujteJednoduse.cz / GrowWeedEasy.com s jakýmikoliv otázkami.

Šťastné pěstování!

 

Prohledejte PestujteJednoduse.cz

Vyberte Správnou Odrůdu & Požadované Lékařské Vlastnosti
Vyberte Správnou Odrůdu & Lékařské Vlastnosti

TOPlist