Tady jsteJak Pěstovat Konopí | Návody Krok-Za-Krokem & Tutorialy od GrowWeedEasy.com | PestujteJednoduse.cz

Jak Pěstovat Konopí | Návody Krok-Za-Krokem & Tutorialy od GrowWeedEasy.com | PestujteJednoduse.cz


I když existuje hodně obecných informací ohledně pěstování konopí, není jednoduché najít jednoduchý, lehce schůdný návod jak-na-to, který vysvětluje co potřebuje od začátku do konce. My zkoumáme nejjednodušší a/nebo nejvíce výnosné systémy, a ty nejlepší vítězné dáváme sem. Pokud máte nějaké návrhy, prosím kontaktujte nás!

 


Jednoduchý Ručně Zalévaný Hydroponický Způsob Pěstování Konopí

Tato technika stojí méně než $300 pro sestavení až pro pět rostlin, včetně všech materiálů, a může produkovat desítky gramů nebo ještě více z každé rostliny. Nepřehřívá se, nízká spotřeba elektřiny a jednoduchá pro nastavení a údržbu. Rostliny porostou i v malém prostoru jako je šatní skříň. Je to skvělá technika pro začínajícího pěstitele, protože je jednoduchá pro sestravení a údržbu, ale velmi odpouštějící při případných chybách. Protože pěstujete v kokosu namísto v půdě, vaše rostliny nemusí vyhledávat živiny v půdě, a budete mít větší výnosy a rychlejší sklizně ve srovnání s tradiční metodou v půdě. Klikněte na odkaz výše a začněte pěstovat už dnes!
 


Návod na Vysoce-Výnosnou Metodu Bubbleponického Pěstování Konopí

Tato hydroponická metoda pěstování konopí byla původně zařazena spřízněným pěstitelem Rosemanem. Skrze jeho pěstební zápisky v pěstebních fórech o konopí, Roseman poprvé ukázal pěstitelské komunitě, že bubbleponie je vcelku jednoduchá pro kohokoliv co se týče údržby. Také předvedl, že s bubbleponií docílíte rychlejší sklizně a vyššího celkového výnosu a předčí tak téměř všechny další styly pěstování konopí. Idea bubbleponie je v pěstování rostlin konopí s kořeny ponořenými do super-okysličované vody. Poté přidáte všechny živiny přímo do vody. A protože rostlina nemusí hledat živiny v půdě, bude vynakládat všechnu energii do svého růstu a naslédně tvorby hutných palic. První začátky s bubbleponií se mohou zdát zastrašující, ale tento návod shtnuje vše do instrukcí krok-za-krokem. Začněte pěstovat dnes!
 


Pěstujte Organické Konopí

Organické pěstování využívá výhod prostředí a v něm dostupných živin a dovoluje jim přirozené vstřebávání v podobě, kterou dokáže rostlina přijmout a obsorbovat. To zahrnuje všechny organické produkty které můžete produkovat skrze kompost, vermikompost a dokonce permakulturu (aquaponie). Pěstování konopí organicky může nabídnout jemnější, chutnější finální produkt než jiné typy pěstování. Nepoužívají se žádné chemické látky a proplachování před koncem květu není potřebné. Organické pěstování může být jednodušší než pěstování v regulérní půdě a je přirozeně jednodušší než hydroponie. Ovšem, organické pěstování správným způsobem není levné. Hodně produktů je potřeba namíchat do velkých množství zeminy, nebo k výrobě živných "čajů" a to může být nákladné.
 


Pěstujte Levně a Ukrytě za $100 v Koši na Prádlo

Koše na Prádlo jsou jednoduché sestavit doma, a dovolí vám pěstovat malé množství konopí při velmi nízkých nákladech, jednoduše, a a nepotřebují moc prostoru. Narozdíl od ostatních, více nákladných pěstebních metod, začátečnický Koš na Prádlo stojí jen asi $100 na výrobu. Ekrof vytvořil rostoucí komunitu a ofociální webovky věnovanou pomoci pěstitelům ("bucketeers" - košařům) aby získali co nejvíce z jejich Košů na Prádlo. V tomto článku, Ekrof vás provede skrze základy pěstování a tvorby vašeho vlastního Koše na Prádlo.

 

 

Prohledejte PestujteJednoduse.cz

Vyberte Správnou Odrůdu & Požadované Lékařské Vlastnosti
Vyberte Správnou Odrůdu & Lékařské Vlastnosti

 TOPlist