TADY JSTEJak Dlouho Trvá Vypěstovat Trávu?

Jak Dlouho Trvá Vypěstovat Trávu?


Dostávám tuto otázku pokaždé, takže dnes jsem se rozhodla odpovědět, jednou a pro všechny, jak dlouho pěstování opravdu trvá.

Jak dlouho opravdu trvá pěstování konopí?

Krátká odpověď je, od 1. Dne života vaší rostliny, až do kouření sklizně, to zabere...

8 týdnů - 7+ Měsíců

How to Grow Your Own Marijuana - Grow Weed Easy .comAle to je velké rozpětí, že?

To je důvod, proč vám většina pěstitelů nedá přímou odpověď. Upřímná pravda je, že mnoho faktorů ovlivňuje celkový čas.

Takže více férová odpověď by byla průměrnému pěstiteli trvá 3-4 měsíce vypěstovat, sklidit a narychlo nechat dozrát několik gramů palic na rostlinu (hodně záleží na vašem pěstebním sestavení a odrůdě, kterou zvolíte).

A, při prvním pěstování, musíte také zvážit čas potřebný pro obstarání vybavení a semen/klonů.

Chystám se vám dát úplný rozbor, takže můžete přesně naplánovat jak bude vaše pěstování vypadat abyste si vyjasnili to co požadujete mít při sklizni:

Skočte rovnou nSekci, která Vás Zajímá:

  1. Předtím Než Začnete Pěstovat Trávu

  2. Čas Potřebný na Pěstování Konopí, od Semena ke Sklizni
    ★ Naklíčení Semen
    Vegetativní Fáze
    Fáze Kvetení

  3. Po-Sklizni (Co Musíte Udělat Před Tím Než Budete Kouřit)

A tackle box full of dense cannabis nugs

 

Předtím Než Začnete Pěstovat

Celkový potřebný čas: 0 dní - 4 týdny

Zde je rozpis...

Získání vybavení - 0 dní - 2 týdny

Získejte semena nebo klony - 0-4 týdnů: pokud k nim máte přístup, pak to nezabere žádný čas. Pokud objednáte ze semenné banky, tak to zabere asi 1-4 týdny než je obdržíte.

Čas Potřebný na Pěstování Konopí, od Semena po Sklizeň

Celkový potřebný čas: 6 týdnů - 5+ měsíců

Zde je to podroběji...

Nakličte svá semena: 1-5 dnů (přeskočte tento krok pokud začnete s klony)

Vegetativní Fáze:  2 týdny - 2+ měsíce.

Délka této fáze záleží spíše na osobních preferencích. Můžete si vybrat jak dlouho vaše rostlina stráví v této fázi, protože (uvnitř) máte  'prst na spoušti' a můžete nechat rostlinu vstoupit do další životní fáze, kdy začíná kvést.

Počkat, jak přepnu svoji rostlinu z vegetativní fáze do fáze květu?

Pokud začínáte od semena, tak i se samo-nakvétací rostlinou, budete mít alespoň 2-3 týdny vegetačního růstu než se začnou palice formovat. Pěstitel obvykle dovolí svým rostlinám být ve vegataci od nekolika týdnů po několik měsíců.

Velikost jaké vaše rostlina dosáhne v této fázi má hodne co dělat s vašimi koncovými výnosy, protože větší rostlina plodí více.

Někteří lidé dají své sazenice nebo klony ihned do fáze kvetení když chtějí sklidit rychle (a vypěstovat extrémně malé rostlinky). Například pěstitelé, super tajní pěstitelé, kteří pěstují na mlých skrytých místech jako je skříň od počítače (nebo lépe, v koši), budou chtít přepnout své sazenice téměř ihned aby udrželi své rostliny co nejmenší. 

Osobně doporučuji alespoň 3 týdny vegetace s alespoň 18+ hodinami světla každý den pro nejlepší výsledky. Rostliny, které jsou přinuceny do květu dříve nenesou tolik v porovnání s tím kolik práce musíte vynaložit a rostlina obvykle nezačne tvořit květy do 3 týdne.

Dobré pravidlo palce...

Vaše rostlina zdvojnásobí na velikosti (nebo více) od doby kdy ji poprvé dáte do fáze kvetení, tak se ujistěte, že vaše rostlina dosáhne alespoň poloviny koncové výšky jakou chcete, nebo může přerůst váš pěstební prostor ve fázi kvetení!

Abych vám dala představu, jak bude faše FINÁLNÍ rostlina vypadat v závislosti na tom kolik času stráví ve fázi kvetení...

Marijuana grown in hempy solo cup

← Tato rostlina nestrávila žádný čas ve vegetační fázi. Dostala  osvětlení v režimu12-12 ihned po naklíčení. Je příliš malá a strávila celý život v jednom květináči. Zatížila jsem dno kamenem, aby nepřepadla.

Marijuana grown under LED lights

← Tato rostlina strávila asi 4 týdny ve vegetaci, s určitým trénováním pro lepší zaplnění prostoru, předtím než byla změněna na květ. (díky za obrázek Endive z GrowMedical420.com - podívejte se na kompletní pěstební záznam od tohoto pěstitele!)

Medical marijuana plant falling over from buds

← Tato holkal (jedna z mých prvních rostlin, z 2004) strávila o něco více než 3 měsíce ve vegetaci předím než jsem si uvědomila, že už je příliš velká a přepla jsem ji. Nakonec byla příliš velká na pěstební místo a začla přepadávat. Klikněte pro náhled. :)

 

 

 

Fáze Kvetení: 6 týdnů - 3 měsíce

Zde je rozdělení... 

Dělká času strávená ve fázi květu závisí hodně na odrůdě konopí. Zde je rozdělení populárních odrůd podle délky květu:

Krátké (6-8 týdnů)

Střední (8-12 týdnů)

Dlouhé: (12-14+ týdnů)

  • Téměř jakákoliv odrůda Haze, včetně jedné z mých nejoblíbenějších, Haze 1

Jak můžete vidět, většina odrůd je ve středním pásmu v rozdělení podle toho jak dlouho jim trvá kvést.

A pamatujte, existuje 2-3 týdny dlouhé okno pro sklizeň u většiny rostlin, a držením rostlin o něco déle ve fázi kvetení docílíte větší sklizně. To proto, že rostliny opravdu nabývají na velikosti květů až poté co jsou 'zralé'.

Takže často, i když můžete dosáhnout sklizně opravdu brzo, počkáním si extra týden nebo dva vám může dát až o 20-30% větší sklizeň.

Poznámka: Prosím berte na vědomí, že 6-týdenní rostlina bude produkovat jen pár gramů kouřitelné sklizně. S 4-týdenní vegetační dobou, čas od semena do sklizně se průměruje na 3-3.5 měsíce pro mě při pěstování s CFL v kokosu, a s tímto sestavením získám okolo 180 gramů, hodně v závislosti na odrůdě.

Jar full of cannabis buds

 

Po-sklizni (předtím než budete kouřit ty věci)

Sušení - 3-10 dní
Zrání - 2 týdny - 2+ měsíce

2 týdny jsou považovány za minimální čas na dozrání palic, ale osobně nechávám své palice dozrávat měsíce nebo ještě déle.

Zrání se opravdů zdá, že má velký pozitivní dopad na pocit 'zrychlení' a lépe se hodí pro lékařské využití a aplikace léčby úzkosti, potlačení bolesti nebo zlepšení depresivnosti.

Celkový potřebný čas po sklizni: 2.5 týdne - 2+ měsíce

Takže jste nakoupili semena a vybavení, a to mě vrací zpět k původní otázce...

Celkový Čas Potřebný Pro Pěstování (a Připravenosti ke Kouření) Vašeho Vlastního Konopí: 8.5 Týdne - 7+ Měsíců

Průměrně: 3-4 měsíce od semena ke kouření vaší sklizně (alespoň u bubbleponice nebo při pěstování uvnitř s kokosem).

Gorgeous marijuana buds

Pokud jste ještě nezačli pěstovat vaše konopí, dnes je ten den!

Přečtěte si kompletní příručku k základům pěstování

 

Nebula Haze has been published in print and onlineO Autorce Nebula Haze:

Lékařské konopí v podstatě zachránilo můj život, od toho okamžiku jsem naprosto oddaná ukázat vám, jak jednoduché může být vypěstovat svoje vlastní lékařsky kvalitní palice.

Učinila jsem za svou misi v životě vytvoření nejlepšího DOSTUPNÉHO pěstebního zdroje přístupného pro nové a pokročilejší pěstitele, zatímco pracuji na legalizování konopí pro každého.

Navštivte Komunitu Grow Weed Easy na Google+

 


 

Chcete "ukrást" tento článek?

Tady na GrowWeedEasy.com (PestujteJednoduse.cz) jsme dedikováni dostat tyto informace k co nejvíce rukám. Jste vítání pro znovupublikování celého článku dokud jej nebudete upravovat, odstraňovat jeho části nebo jinak měnit jakoukoliv jeho část bez povolení.

Prosím, neváhejte nás Kontaktovat s jakýmikoliv dotazy.

Šťastné pěstování!

 

 

 

Prohledejte PestujteJednoduse.cz

Vyberte Správnou Odrůdu & Požadované Lékařské Vlastnosti
Vyberte Správnou Odrůdu & Lékařské Vlastnosti

TOPlist