Tady Jste7 Věcí, Které Bych Chtěla Znát Když Jsem Začínala Pěstovat Konopí

7 Věcí Které Bych Chtěla Znát Když Jsem Začínala Pěstovat Konopí


Když jsem poprvé začínala pěstovat konopí, byla jsem úplně zmatená ze všech tutoriálů a návodů o pěstování...

Mladé, zdravé rostlinky konopí (Bílý Nosorožec)Vše se zdálo tak komplikované.

Možná víte jaké to je.

Ale poté co jsem začala opravdu pěstovat, uvědomila jsem si, jak jednoduché to může být když prostě víte co udělat.

Jak čas pokračoval, uvědomila jsem si také, že jsem se obávala věcí, které zase nebyly tak důležité zpočátku a že jsem nevěnovala pozornost to the fundamentals.

Tehdy jsem ani nevěděla co fundamentals were!

(GrowWeedEasy.com (PestujteJednoduse.cz) má všechny základy ležící tady pohromadě)

Pokud se chcete poučit z mých chyb, ráda vám ukážu dnešní článek, protože otevřeně ukazuje 7 nejdůležitějších věcí, které bych si přála znát když jsem poprvé začínala.

 1. Pěstování konopí nemusí být těžké. 

  Myslím si, že hodně lidí se chce cítit tak, jakože splinili nějakou zásadní zkoušku a major feat, protože byli schopni pěstovat trávu.

  Ale opravdu, pokud prostě potřebujete lék nebo medicínu pro osobní použití, pěstování může být neuvěřitelně jednoduché. Pokud vše co děláte je jednoduché ruční zalévání, jednoduše získáte 6-8 ounces palic z vaší první rostliny i když uděláte spoustu chyb. 

  S každým dalším pěstováním se naučíte více a více toho co se vám bude hodit. Pro hodně lidí je pěstování 1-2 rostlin současně dostačující pro udržení obvyklých zásob této medicíny. 

  Pokud si můžete určit víkend pro nachystání věcí, deset minut na péči, a poté pár hodin na konci každého pěstování na usušení a ošetřování vašich palic, je to vše co opravdu potřebujete k opravdovému vypěstování několika pounds super potentních palic každý rok.

 2. Více živin se nerovná větší sklizni. 

  Je to nabádající poskytnout vašim rostlinám tolik "dobrých věcí" kolik jen můžete. 

  Když jsem poprvé začínala pěstovat, myšlenky samovolně frantically probíhaly v mé hlavě když jsem vybírala živiny, "Které živiny jsou ty nejlepší?! Jaké doplňky potřebuji použít abych měla skvělou sklizeň?" 

  Ale uvědomila jsem si že dokud dáváte vašim rostlinám základní živiny, které potřebuje k růstu, tak opravdu nemusíte vědět tolik o živinách, především při prvním pěstování. 

  Nejdůležitější lekcí bylo - MÉŇĚ JE VÍCE. Naneštěstí, zatím není jediný dokonalý návod pro pěstování, protože každá odrůda a rostlina je rozdílná. 

  Získáte skvělé výsledky s širokou škálou živin. Používám živiny General Hydronics se skvělými výsledky na svých rostlinách, které poslední dobou byly hlavně Northern Lights.. 

 3. Světlo je nejdůležitější částí pěstební rovnice. 

  Upřímně, pokud chcete opravdu mít obrovské sklizně, tak věc kterou pro to můžete udělat je získat co možná nejlepší osvětlení jaké si můžete dovolit. 

  Otázky ohledně světel? Máte štěstí, prtože během několika týdnů budeme sdílet návod pro výběr nějlepších světel dle vašeho rozpočtu!

 4. Správná cirkulace vzduchu předejte spoustě problémům. 

  Jedna ze známějších pěstebních churavostí je známa jako "Bílá Práškovitá Plíseň". 

  Opravdu vypadá jako kdyby někdo náhodou upustil nějakou mouku nebo jiný bílý prášek na listy vašich rostlin. 

  Jednoduše ostranitelná s SM-90 pokud je chycena brzy, a velmi špatné nakažení Bílou Prachovitou Plísní může zničit celou rostlinu pokud se to vymkne kontrole. NENÍ bezpečné konzumovat nebo kouřit květy konopí, které jsou pokryté v této plístni. 

  Ale dá se jí JEDNODUŠE předejít v 95% případů zajištěním dobrého proudění vzduchu okolo rostlin a tím že nebudete mít příliš vlhkou pěstírnu nebo pěstební prostředí a to především během konce květu kdy se palice tvoří velké a široké.

 5. Typ odrůdy a genetika má OBROVSKÝ vliv na vaše výsledky.

  Často stojí za to získat odrůdy vyhovující vašimpotřebám (i tak, některé z mých nejlepších výpěstků byly semínka nalezená v sáčcích trávy). 

  Pokud koupíte semena odrůdy "Northern Lights", bude růst velice podobně jako téměř jakákoliv jiná verze opravdových "Northern Lights" semen. 

  Rostou rychle, připravené ke sklizni jen za 2-3 měsíce po počátku fáze květu. Jsou konzistenstní odrůdou, která byla obnovována a vylepšována po několik let. 

  Ovšem, semena Northern Lights prostou ROZLIČNĚ například od semena Super Lemon Haze. 

  semena Haze rostou dlouhé a čahounovité, a trvá jim několik měsíců než dorostou dospělosti předtím než jsou připraveny na sklizení. 

  Pokud začínáte a máte dost prostoru na pěstování a není to něco na čem chcete profitovat celou sklizeň, semena nalezená ve vaší trávě mohou být zajímavým experimentem. 

  Ale pokud berete pěstování vážně a chcete výbornou rostlinu, nebo pokud máte velmi omezený prostor a časový rozvrh, doporučuji vám zainvestovat do ověřené odrůdy (upřímně, Northern Lights je jednou z nejlepších odrůd pro začínající, a poskytne vám KVALITNÍ palice)

 6. Pro opravdu zabijácké palice, počkejte na správný čas ke sklizni, a věnujte čas jejich správnému sušení a ošetřování

  Po měsících čekání je snadné odpálit zbraň a sklidit rostliny příliš brzy. Je také snadné se nechat stáhnout životem a zanedbat své nově sklizené palice během procesu ošetřování.

  Vytvořila jsem kompletní návod na sklízení, sušení a ošetřování vašeho konopí ale tady to máte zkráceně: 

  Počkejte dokud květy na rostlinách nepřestanou vytvářet nové bíle "chloupky" (pestíky). V tomto okamžiku vám stále zbývají 2-4 týdny. Pokud 90%  zbývajících pestíků ztmavne a začnou se stáčet dovnitř, vaše palice by měly být velké, tlusté a připravené na sklizeň.

 7. Jen proto že někdo řekne něco na pěstebním fóru, neznamená to, že ví o čem mluví.

  Pamatuji, že jsem slyšela, jak někteří lidé říkali "Ale ne, nemůžete to udělat, a pokud ano tak zabijete své kytky." 

  A ti byli NAPROSTO VEDLE. 

  Takže berte to, co je řečeno na fóru, za zrnko soli. Ve skutečnosti vám radím, abyste zpochybňovali vše co čtete a slyšíte o pěstování na internetu, i ode mě :)

  Je také pravda, že někteří nejlepší pěstitelé jsou někde online nebo na pěstebních fórech, pokud víte jak je najít. 

  Klíčem je, jak rozpoznat takového pěstitele, kde vám bude schopen pomoci a dát záchytné lano. 

  Zde je několik tipů jak rozpoznat nápomocného pěstitele online:
  - hodně obrázků a spousta aktivity s jejich profilem
  - jsou relativně přívětiví k lidem
  - jejich obrázky se datují hodně časově dozadu
  - mají obrázky živých rostlin, které jsou téměř připraveny na sklizeň
  - mají obrázky jejich usušených a ošetřovaných palic

  ~~~

Doufám že vám to pomohlo natolik jako by to pomohlo mně, když jsem začínala pěstovat!

Pokud jste doteď nezačli pěstovat konopí, dnes je ta příležitost!

Přemýšlíte kde koupit semena konopí? Je mnoho možností , ale naučte se o konopné seedbance, kterou doporučuji tady: http://www.growweedeasy.com/seeds

 

O Nebula Haze

Nebula Haze founded GrowWeedEasy.com in 2010 after growing her own medical marijuana for 6 years in the California Bay Area. She has published dozens of growing articles in print and online and is dedicated to showing others how easy it is to grow marijuana indoors.

 


 

Chcete "ukrást" tento článek?

Tady na PestujteJednoduse.cz (GrowWeedEasy.com), jsme oddaní tomu dostat tyto informace k tolika rukám jak jen to je možné. Jste vítaní pro publikování celého článku, dokud jej nebudete měnit, odstraňovat nebo jinak měnit jeho části bez svolení.

Prosím, neváhejte Kontaktovat PestujteJednoduse.cz / GrowWeedEasy.com s jakýmikoliv otázkami.

Šťastné pěstování!

 

Prohledejte PestujteJednoduse.cz

Vyberte Správnou Odrůdu & Požadované Lékařské Vlastnosti
Vyberte Správnou Odrůdu & Lékařské Vlastnosti

TOPlist